Epever

EPEVER: Güneş Enerjisi Dönüşümünde Öncü Bir İsim

Dünya, enerji ihtiyacının artması ve fosil yakıtların tükenme riski nedeniyle alternatif enerji kaynaklarına yöneliyor. Bu noktada güneş enerjisi, çevre dostu olması ve sınırsız kaynaklara sahip olması nedeniyle öne çıkıyor. Bu alanda faaliyet gösteren firmalardan biri olan EPEVER, solar şarj kontrolörleri, şebekeden bağımsız invertörler, invertör şarj cihazları, güneş enerjisi sistemleri ve diğer güneş enerjisi ünitelerinin lider üreticisi olarak biliniyor.

EPEVER, 2007 yılında Çin’in başkenti Pekin’de küçük bir şirket olarak kuruldu. Ancak günümüzde tüm dünyada 120’den fazla ortağı ile şebekeden bağımsız güneş enerjisi ekipmanlarında küresel bir rol oynuyor. Şirketin merkezi, 2019 yılında üretim kapasitesini artırmak için Huizhou iştiraki olarak yüksek teknolojili bir üretim tesisi kurdu.

EPEVER, güneş enerjisini toplayarak enerjiye dönüştüren cihazlar üretmek için yetenekli yaratıcıları bir araya getiriyor. Şirket, bilgi, deneyim, tutku ve merakları birleştirerek karmaşık ileri teknolojik ürünlere dönüştürüyor. Misyonları, şebeke gücünün olmadığı yerlerde insanların daha yüksek verimlilikle daha iyi performans göstermelerine yardımcı olarak herkesin elektrik enerjisine her yerde erişebilmesini sağlamak.

EPEVER, ürünlerinin kalitesine ve standartlara verdiği önemle de öne çıkıyor. ISO9001:2015, ISO14001:2015 ve ISO45001:2018’den geçen şirketin ürünleri, uluslararası standartlara uygun olarak CGC-SOLAR, CE, ROSH, FCC ve ETL sertifikalarına sahip.

EPEVER, yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli ürünleriyle güneş enerjisi dönüşümünde öncü bir isim olmaya devam ediyor. Şebeke dışı dünyayı keşfetmek isteyenler için EPEVER’in güneş enerjisi ürünleri, elektrik enerjisi endişesi olmadan daha özgür bir yaşam sunuyor.

Marka Linki >>