Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Biz Kimiz?

Toggo 2001 yılında Medya ve Reklamcılık sektörü ile ticari hayatına başlamıştır. Gün geçtikçe bünyesine farklı sektörlerden farklı markalarla ticaret hayatına devam etmiştir. Bünyemizde ki firmalar ve faaliyet alanları aşağıda ki gibidir.

Toggo Enerji Solar Güneş Enerjisi Sistemleri:

Küresel iklim değişikliği ile birlikte artan yenilenebilir enerji taleplerine cevap vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. On Grid ve Off Grid olarak tüm güneş enerjisi sistemlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmanızın öncelikli hedefi, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı çevre dostu ve sürdürülebilir enerji üretiminde lider olmaktır. Bu amaç doğrultusunda, güneş enerjisi sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması ve yaygınlaştırılması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

On Grid sistemleri, güneş enerjisi üretimini şebekeye bağlı bir şekilde gerçekleştirirken, Off Grid sistemleri bağımsız bir enerji üretim sistemidir. İki sistem de güneş enerjisi kullanımını maksimize etmek için tasarlanmıştır ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Toggo Enerji, her türlü müşteri talebine uygun, özelleştirilebilir ve uzun ömürlü güneş enerjisi sistemleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, enerji verimliliğini arttırırken, doğa dostu bir enerji kaynağı kullanarak çevreye olan katkımızı da arttırmaktadır.

Siz de Toggo Enerji Solar Güneş Enerjisi Sistemleri ile enerji tasarrufu sağlayabilir ve çevre dostu bir enerji kaynağı kullanarak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Toggo Bilişim ve Reklam Hizmetleri :

Firmaların kurumsal kimlik tasarımlarının yapılması, katalog, flyer, promosyon, medikal promosyon, Görsel, İşitsel ve İnternet reklamlarının planlanıp PR çalışmalarının takibinin yapılması. Sosyal Medya ve İnternet Reklamları yönetimi. Web Tasarımı, E-Ticaret sitesi, CRM vb yazılımların tasarımı ve yönetiminin yapılması hizmetlerini vermektedir.

Toggo Gıda ve Sarf Malzemeleri :

Ofis, Otel, Güzellik Merkezi, Spa, Kafe ve Restoran gibi firmalara toptan Gıda ve Sarf Malzemeleri temin etmektedir.

Toggo Enerji Isıtma Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri :

Trio, Winterwarm ve Evo Tech markalarının Açık Alan Isıtma sistemleri olan doğalgazlı radyan ve Elektrikli ısıtma sistemlerinin Yetkili satış ve servis hizmeti vermektedir.

 

Sohbet
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
https://www.toggo.com.tr/hakkimizda